Informacja: Numer telefonu 608 355 200


EuroActive Zestaw filtrów do Thomas 787276 (EA787276)

EuroActive Zestaw filtrów do Thomas 787276 (EA787276)

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: TYP: EA787276

Producent: EuroActive

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 25,99 zł z VAT

Opis

TYP: EA787276

W komplecie: 5 filtrów

Dane techniczne

Typ filtra: wlotowy i wylotowy zamiennik

W komplecie: 5 filtrów

Marka odkurzacza: Thomas

Seria odkurzacza: Aqua+

Modele odkurzaczy: Multi Clean Parquet x10, Pet&Family, Anti Allergy, Allergy&Family, Perfect Air Allergy Pure, Animal Pure, Cycloon Hybrid

Filtry do odkurzacza Thomas – Bestagd.pl

Sklep internetowy Bestagd.pl zajmuje się sprzedażą najlepszych na rynku produktów, znanych i cenionych na całym świecie marek. Jedną z nich jest firma Thomas. Oprócz samych urządzeń proponujemy również dodatkowe wyposażenie, bez którego nie mogłyby poprawnie działać. Filtr do odkurzacza Thomas to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, który zapewnia odpowiednie ssanie, a tym samym czyszczenie każdej sprzątanej powierzchni. Filtry do odkurzacza Thomas powinny być wymieniane regularnie – częstotliwość uzależniona jest od systematyczności sprzątania.

Korzystając z atrakcyjnych warunków, mogą Państwo zakupić cały zestaw zawierający filtry do odkurzacza Thomas. Są one dostępne od ręki, dzięki czemu wysyłka odbywa się tuż po złożeniu zamówienia. Dodatkowo w bardzo prosty sposób można dodać do zamówienia pozostałe akcesoria – w bardzo atrakcyjnych, znacznie niższych niż standardowo cenach. Wśród nich znajdują się między innymi specjalne środki do odkurzaczy czy worki.

Profesjonalne wyposażenie każdego domu

Filtr do odkurzacza Thomas to tylko jeden z produktów dostępnych w ofercie Bestagd.pl. Proponujemy Państwu profesjonalny sprzęt ułatwiający wykonywanie prac domowych. Są to między innymi wysokiej klasy odkurzacze, maszyny do szycia, a także aktywne deski do prasowania czy nawilżacze powietrza. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu

z naszymi pracownikami, którzy zajmują się nie tylko udzielaniem informacji na temat naszych produktów, ale także pomocą przy ich doborze.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły