Informacja: Numer telefonu 608 355 200


Venta Airwasher LW25 Comfort Plus antracyt polska gwarancja autoryzacja Venta Polen

Venta Airwasher LW25 Comfort Plus  antracyt polska gwarancja autoryzacja Venta Polen

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: LW25 Comfort Plus Antracyt

Producent: VENTA

Gwarancja: 2 LATA

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 1 599,00 zł z VAT

Opis

Nawilżacze z funkcją oczyszczania powietrza Venta-Airwasher LW25, LW45 Comfort Plus

Nowość od Venty – nawilżacze z funkcją oczyszczania powietrza LW 25 i LW 45 Comfort Plus z panelem sterowanym dotykowo, wyświetlającym informacje o poziomie wilgotności oraz trybie pracy urządzania. Wyposażone w higrometr i higrostat.

Dane techniczne:

Model

LW 25 Comfort Plus

LW 45 Comfort Plus

Powierzchnia pomieszczenia - maks. zasięg działania*

45 m²

60 m²

Kolor

biały lub czarny

biały lub czarny

Rodzaj filtra

Woda

Woda

Technologia nawilżania

Cold Evaporation - metoda zimnego parowania

Cold Evaporation - metoda zimnego parowania

Pojemność zbiornika

7l

10l

Prędkości wentylatora

3

3

Poziom głośności

24/34/44 dB(A)

24/35/45 dB(A)

Zużycie energii

3/5/8 W

3/5/8 W

Wymiary

30x30x33 cm

45x30x33 cm

Waga

3.8 kg

5.8 kg

Gwarancja

2 lata

2 lata

Automatyczny wyłącznik

tak

tak

Higrostat i higrometr

tak

tak

Tryb Auto

tak

tak

Tryb nocny

tak

tak

Cyfrowy wyświetlacz dotykowy

tak

tak

* wysokość pomieszczenia do 2,5 m.

LW 25 Comfort Plus

Powierzchnia pokoju do 45 m²

Wymiary: długość 30 cm, szerokość 30 cm, wysokość 33 cm. Waga: 3,8 kg

Dostępne w kolorach jasnej bieli i głębokiej czerni

Nawilżanie i naturalna redukcja zanieczyszczeń (≥10µm) w jednym: LW25 Comfort Plus wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz dotykowy, zintegrowany higrometr i higrostat oraz posiada tryb automatyczny.

LW 45 Comfort Plus

Powierzchnia pokoju do 60 m²

Wymiary: długość 45 cm, szerokość 30 cm, wysokość 33 cm. Waga: 5,8 kg

Dostępne w kolorach jasnej bieli i głębokiej czerni

Nawilżanie i naturalna redukcja zanieczyszczeń (≥10µm) w jednym: LW25 Comfort Plus wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz dotykowy, zintegrowany higrometr i higrostat oraz posiada tryb automatyczny.

Jak działa higieniczne, naturalne nawilżanie z Venta-Airwasher LW25, LW45 Comfort Plus?

Unikalna funkcjonalność urządzeń Venta jest prosta i wydajna: w naturalny sposób nawilżają i redukują zanieczyszczenia (≥10µm) czystą wodąbez wymiennych filtrów. Wentylator zasysa suche powietrze z pomieszczenia i kieruje je do urządzenia. Nawilżacze Venta działają na zasadzie parowania na zimno: jeśli suche powietrze uderza w powierzchnię wody, pochłania wilgoć. Zasada zimnego parowania zapobiega atomizacji lub nadmiernemu nawilżaniu. A powietrze w pomieszczeniu jest automatycznie zawsze odpowiednio nawilżane. Nasz specjalnie zaprojektowany Środek higieniczny do higienicznego nawilżania powietrza i naturalnej redukcji zanieczyszczeń zapobiega osadzaniu się kamienia i zanieczyszczeniom mikrobiologicznym oraz wspiera proces parowania. Dzięki niskiemu zużyciu energii i niskiej emisji hałasu urządzenia Venta można również stosować do nawilżania w trybie ciągłym. Nawilżacze Venta są dziecinnie proste w obsłudze i praktycznie nie wymagają konserwacji. Na co dzień wystarczy jedynie uzupełniać wodę – można używać nawet twardej wody z kranu. Wskaźnik serwisowy przypomina o konieczności konserwacji urządzenia. Aby oczyścić urządzenie, wystarczy raz na dwa tygodnie wylać starą wodę, opłukać zbiornik i walce, wlać nową wodę oraz dodać środek higieniczny Venta. Nowoczesny panel dotykowy pozwala w prosty sposób sterować urządzeniem oraz odczytać aktualne informacje o poziomie wilgotności i trybie pracy. Automatyczna funkcja Comfort Plus reguluje pożądaną wilgotność w pomieszczeniu, a także wyłącza urządzenie w przypadku braku wody. Tryb nocny przyciemnia wyświetlacz i przełącza urządzenie w najcichszy tryb pracy.

W jaki sposób nawilżanie wpływa na zdrowie?

Wilgotność powietrza to procent pary wodnej w powietrzu. W zależności od temperatury i ciśnienia powietrza powietrze może wchłonąć pewną ilość pary wodnej. Jeśli powietrze jest całkowicie nasycone parą wodną, ​​wilgotność względna wynosi 100 procent. W pomieszczeniach zamkniętych, w zależności od przeznaczenia pomieszczenia, zalecana jest wilgotność względna od 40 do 60 procent.

Zwłaszcza w zimnych porach roku powietrze w pomieszczeniach jest zbyt suche. Ogrzewanie wysusza powietrze , a zimne powietrze z zewnątrz jest często jeszcze bardziej suche niż powietrze w pomieszczeniu. W ten sposób wietrzenie pomieszczeń zwykle nie poprawia jakości powietrza, ale jeszcze bardziej obniża wilgotność w pomieszczeniu.

Ale nawilżacz jest nie tylko cenny dla dobrego samopoczucia. Wnętrze domu lub miejsca pracy również korzysta z dobrze ustawionego poziomu wilgoci w powietrzu. Dotyczy to w szczególności: drewna, mebli, podłóg, instrumentów i innych przedmiotów wykonanych z drewna.

Nie pozostawiaj wilgoci w swoim domu przypadkowi. Za pomocą higrometru można sprawdzić nawilżanie w domu lub w miejscu pracy.

Nawilżacze tworzą jakość życia

W przeciwieństwie do konwencjonalnych nawilżaczy, Venta nie tylko atomizuje lub odparowuje wodę. Pomimo intensywnej konserwacji te metody nawilżania powietrza często prowadzą do irytującego wytrącania drobnego pyłu wapiennego. Ponadto, w wyniku nieodpowiedniego czyszczenia, zarazki mogą dostać się do powietrza z wody. Wreszcie popularne urządzenia często nie mogą być wystarczająco dokładnie regulowane, aby poziom wilgotności powietrza nie został przekroczony. Jeśli nawilżanie powietrza jest zbyt silne, pleśń ma idealne warunki do rozwoju, co stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i konstrukcji budynku. Odpowiednio dobrany do powierzchni pomieszczenia nawilżacz Venta automatycznie utrzymuje poziom wilgotności w zakresie od 40 do 60 %.

Z urządzeniami Venta doświadczysz zalet aromaterapii - można dodawać olejki zapachowe marki Venta, które wniosą do Twojego domu aromaty m.in. lawendy, pomarańczy, eukaliptusa lub trawy cytrynowej. Ulubiony zapach może zadziałać uspokajająco, relaksująco lub stymulująco.

Dzięki opatentowanej technologii nasze urządzenia są ciche, dyskretne, energooszczędne oraz łatwe w użyciu i skuteczne. Urządzenia Venta łączą funkcję higienicznego nawilżacza z funkcją naturalnego reduktora zanieczyszczeń. Z marką Venta zyskujesz coś więcej niż tylko nawilżacz - nasze urządzenia są dodatkiem do Twojej jakości życia!

 

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły