Informacja: Numer telefonu 608 355 200


THOMAS WĄŻ GIĘTKI DO MULTICLEAN X10 (139983)

PROMOCJA
THOMAS WĄŻ GIĘTKI DO MULTICLEAN X10 (139983)

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: 139983

Producent: THOMAS

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Nowa cena: 198,00 zł z VAT (Stara cena: 279,00 zł)

Opis

Dane techniczne:  WĄŻ ELASTYCZNY (bez pilota) MULTI CLEAN X10 

PASUJE DO   
Typ odkurzacza  odkurzacze piorące, z filtrem wodnym
Marka odkurzacza  Thomas
zestaw  wąż bez pilota ( pilot zakłada się z poprzedniego węża)
Model odkurzacza   Aqua+ MultiClean x10
GWARANCJA   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
PRODUCENT   
Nazwa producenta / importera  ROBERT THOMAS GmbH &co.KG

Akcesoria do odkurzacza Thomas

Bestagd.pl oferuje Państwu profesjonalne urządzenia oraz akcesoria do odkurzacza Thomas w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to jedne z najlepszych jakościowo produktów dostępnych na rynku. Thomas to znana na całym świecie marka, która oferuje sprzęt bardzo wytrzymały. Produktami Thomas klienci mogą cieszyć się przez wiele długich lat. Jest to więc inwestycja, która się opłaca.

Wąż giętki do odkurzacza piorącego

Wąż elastyczny do odkurzacza pasuje idealnie do urządzenia piorącego, w którym zastosowano filtr wodny – modelu Aqua+ MultiClean x10. W naszej ofercie dostępny jest sam wąż bez pilota – mogą Państwo wykorzystać pilot z poprzedniego węża, który wykorzystywany był dotychczas w odkurzaczu. Wąż giętki do odkurzacza dostępny jest od ręki – można zdecydować się na jego zakup w każdym momencie. Wąż elastyczny do odkurzacza to tylko jedna z propozycji dostępna w naszym sklepie internetowym.

W zestawie mogą Państwo zamówić także inne akcesoria do odkurzacza Thomas, płacąc za wysyłkę tylko raz. Proponujemy między innymi pakiety worków i filtrów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierając zestaw wąż elastyczny do odkurzacza plus inne akcesoria, można dodatkowo zaoszczędzić.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Bestagd.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu z pracownikami, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomogą w wyborze produktu najbardziej dopasowanego do oczekiwań.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły