Informacja: Numer telefonu 608 355 200


EuroActive Worki do Thomas 787243 z uchwytem (TYP:EAC787243)

EuroActive Worki do Thomas  787243  z uchwytem (TYP:EAC787243)

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: TYP:EAC787243

Producent: EuroActive

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 69,95 zł z VAT

Opis

WORKI DO ODKURZACZY THOMAS AQUA+ 787243 Z UCHWYTEM MOCUJĄCYM

Cechy produktu :

Typ worka -Tekstylny

W komplecie – 5 worków

Modele odkurzaczy: Multi Clean Parquet x10, Pet&Family, Anti Allergy, Allergy&Family, Perfect Air Allergy Pure, Animal Pure, Cycloon Hybrid

Worki do odkurzacza marki Thomas z uchwytem mocującym

Jeszcze kilka lat temu na rynku dostępne były odkurzacze, w których stosowano worki wielokrotnego użytku. Rozwiązanie to było co prawda ekonomiczne, jednak bardzo mało higieniczne. Pozbycie się wszelkich drobin kurzu i śmieci z worka było praktycznie niemożliwe, nie wspominając tym bardziej o roztoczach i różnego rodzaju drobnoustrojach. Worki do odkurzacza tego typu były zazwyczaj wytrzepywane, a jedynie raz na jakiś czas prane. Takie rozwiązanie było niebezpieczne przede wszystkim dla alergików oraz osób z niską odpornością. Każde sprzątanie w domu mogło przyczynić się do reakcji alergicznej. Na przestrzeni lat zaczęły powstawać jednak nowoczesne urządzenia, w których stosowane są worki do odkurzacza jednokrotnego użytku. Oznacza to, że worek można wymienić na nowy i czysty  zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika – po jego napełnieniu lub nawet po każdym sprzątaniu.

Worki do odkurzacza – jaki typ wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli worków dopasowanych do różnych typów urządzeń sprzątających. Do każdego modelu odkurzacza pasuje zazwyczaj inny typ worka. Sklep internetowy Bestagd.pl proponuje Państwu m.in. worki do odkurzacza przeznaczone do urządzeń marki Thomas. Dostępny na tej stronie wariant pasuje do odkurzaczy  Multi CleanParquet x10, Pet&Family, Anti Allergy, Allergy&Family, Perfect AirAllergyPure, AnimalPure, CycloonHybrid.  Posiada on specjalny uchwyt mocujący, który wpływa na szybkość i wygodę montażu oraz demontażu. Tekstylne worki charakteryzują się też dużą wytrzymałością. Jeden komplet zawiera aż pięć sztuk – dzięki czemu taki zestaw wystarcza na kilka lub nawet kilkadziesiąt cykli sprzątania. Worki do odkurzacza w naszej ofercie dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie – jest to najlepsza propozycja rynkowa.

Asortyment obejmuje również inne akcesoria do odkurzaczy, które sprawią, że Państwa sprzęt będzie działał bez zarzutu. Proponujemy między inny najlepsze jakościowo rury teleskopowe, giętkie węże do odkurzaczy, ssawki do materacy, a także koncentraty płynów do czyszczenia, które ułatwią usunięcie nawet bardzo silnych zabrudzeń.

Sklep internetowy Bestagd.pl to także inne profesjonalne wyposażenie gospodarstwa domowego. Od lat staramy się, aby oferowany sprzęt ułatwiał codzienne wykonywanie obowiązków domowych. Zachęcamy do zakupu profesjonalnych zestawów do prasowania oraz nawilżaczy powietrza.

W przypadku jakichkolwiek pytań mogą Państwo skontaktować się z naszym wykwalifikowanym personelem, który udzieli niezbędnych informacji na temat zakupów oraz pomoże w skompletowaniu zamówienia.Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły