Informacja: Numer telefonu 608 355 200


POKROWIEC NA SYSTEM DO PRASOWANIA MAC5 ARE 715

POKROWIEC NA SYSTEM DO PRASOWANIA MAC5 ARE 715

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: MAC5 POKROWIEC

Producent: MAC5

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 249,00 zł z VAT

Opis

Pokrowiec na system do prasowania MAC5 ARE 715, zaprojektowany w celu ułatwienia przepływu powietrza i pary wodnej.
Szerokość x długość  43cm x 110 cm

Przy zamówieniu razem z deską Mac5  - Wysyłka GRATIS
!

Pokrowiec na system do prasowania – Bestagd.pl

System do prasowania podobnie jak praktycznie każda tradycyjna deska wymaga odpowiedniego wyposażenia w akcesoria. Jednym z nich jest pokrowiec. Na rynku dostępnych jest wiele modeli pokrowców, które wykonane są z różnych materiałów. System do prasowania wymaga zastosowania specjalnych pokrowców, które ułatwią przepływ zarówno powietrza, jak i pary wodnej wytwarzanej podczas prasowania.

Dostępny w naszej ofercie pokrowiec na system do prasowania wykonany jest z najlepszych materiałów na rynku, dzięki czemu jest odporny nawet na bardzo wysokie temperatury. Ponadto jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu może być wykorzystywany przez zdecydowanie dłuższy czas niż inne modele pokrowców dostępne na rynku.

Pokrowiec na system do prasowania jest produktem idealnie dopasowanym do modelu MAC5 ARE 715. Produkt dostępny jest od ręki, przez co nie muszą Państwo czekać na swoje zamówienie – jest on wysyłany natychmiast po zrealizowaniu płatności.

Proponujemy Państwu nie tylko system do prasowania czy specjalny pokrowiec, ale także inne urządzenia i akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Bestagd.pl. Wśród najpopularniejszych produktów znajdują się między innymi odkurzacze znanej marki Thomas i akcesoria do nich (worki, filtry) czy nawilżacze powietrza. W przypadku, kiedy kupują Państwo kilka produktów z naszej oferty, koszty przesyłki naliczane są tylko raz. Decydując się na zakup w zestawach, bardzo często można skorzystać ze specjalnych ofert cenowych.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły