Informacja: Numer telefonu 608 355 200


NAWILŻACZ VENTA LW-25 CZARNY polska gwarancja autoryzacja Venta Polen

NAWILŻACZ VENTA LW-25 CZARNY polska gwarancja autoryzacja Venta Polen

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: LW-25 CZARNY

Producent: VENTA

Gwarancja: 2 LATA

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 999,00 zł z VAT

Opis

Idealna atmosfera w każdym pomieszczeniu
LW 25 to uniwersalny nawilżacz z funkcja oczyszczania powietrza, szczególnie polecany do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. Sypialnia, pokój dziecka, biuro lub poczekalnia w przychodni – w każdym z tych miejsc Venta LW 25 zapewni zdrową atmosferę. Dosłownie!

Wilgotność – dokładnie taka, jaka być powinna
Tam, gdzie pracuje Venta, do dróg oddechowych i błon śluzowych dociera powietrze o stałej wilgotności od 45% do 55%, co ma pozytywny wpływ na dobre samopoczucie. Dzięki nawilżaczowi LW 25 wyeliminować można m.in. skutki centralnego ogrzewania (zimą) lub klimatyzacji (latem), takie jak swędzące oczy, podrażnione gardło, sucha skóra i naelektryzowane włosy.

Odetchnij głębiej – bez alergii!
Weź głęboki oddech bez obaw. Nawet, jeśli jesteś alergikiem – przebywając w pomieszczeniu, w którym pracuje Venta, możesz mieć pewność, że oddychasz powietrzem wolnym od alergenów takich jak pyłki roślin, czy roztocza kurzu domowego. Venta LW 25 redukuje szkodliwe cząsteczki o rozmiarze 10 μm i większych. Airwashery powietrza Venta przynoszą ulgę – łagodzą objawy alergiczne, a nawet całkowicie eliminują przykre dolegliwości.

Aromaterapia
Venta LW 25 redukuje również nieprzyjemne zapachy. Gotujący się obiad, a nawet dym tytoniowy nie będzie już tak uciążliwy dla otoczenia. Dodatkowo, do Venty LW 25 można dodawać olejki zapachowe marki Venta, które wniosą do Twojego domu aromaty m.in. lawendy, pomarańczy, eukaliptusa lub trawy cytrynowej. Odpowiednio dobrany zapach może zadziałać na Ciebie uspokajająco, relaksująco lub stymulująco. Doświadcz zalet aromaterapii!


Chroń meble, drewniane podłogi i instrumenty muzyczne
Działanie Venty bardzo korzystnie wpływa na stan drewnianych podłóg, mebli oraz instrumentów muzycznych. Nawilżacz Venta LW 25 dba o równowagę pomiędzy wilgotnością mebli oraz ich otoczenia. Chroni drewno przed wysychaniem, a przy regularnej pracy zapobiega wahaniom wilgotności powietrza. Dzięki temu jest skutecznym środkiem pomagającym w pielęgnacji podłóg, instrumentów muzycznych i drewnianych mebli, bez względu na ich wiek.


Sposób na suche powietrze w miejscu pracy.
Wysuszone powietrze to częsty problem w biurach, szczególnie w tych, które zostały wyposażone w klimatyzację. W skrajnych sytuacjach zdarza się, że wilgotność w pomieszczeniach biurowych spada nawet poniżej 20 procent, podczas gdy optymalnie powinna wynosić 40-60%. Urządzenia marki Venta przywrócą – i to w dosłownym znaczeniu – odpowiednią atmosferę w miejscu pracy.

Metoda Cold Evaporation – powietrze naturalnie nawilżone i oczyszczone
Venta LW 25 nawilża powietrze wykorzystując metodę Cold Evaporation. Dzięki obracającym się walcom powietrze wciągane jest do urządzenia, następnie prane jest w wodzie i – już optymalnie nawilżone i oczyszczone – oddawane na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu tej całkowicie naturalnej, ekologicznej metody, nie powstają żadne produkty uboczne. W urządzeniu nie ma też wymiennych filtrów, które zbierałyby zanieczyszczenia.Funkcja automatycznego wyłączania
Gdy poziom wody jest zbyt niski, Venta LW 25 automatycznie się wyłączy, chroniąc w ten sposób silnik. Dzięki temu nie musisz stale kontrolować pracy urządzenia – nawet wtedy, jeśli pracuje non-stop.Codzienna obsługa – prościej już się nie da!
Na co dzień wystarczy jedynie uzupełniać wodę – można używać nawet twardej wody z kranu. Aby oczyścić urządzenie, wystarczy raz na dwa tygodnie wylać starą wodę, opłukać zbiornik i walce, wlać nową wodę oraz dodać środek higieniczny Venta. To wszystko!

Specyfikacja techniczna

Zakres obrotów - 3  

Waga  ok. 3,8 kg

Poziom dźwięku  24/34/44dB(A)

Wymiary  30x30x33 cm

Moc silnika  3/5/8 W (1/2/3 bieg)

Nawilżacz powietrza Venta – zdrowie pod kontrolą

Nawilżacz powietrza Venta to podstawowe urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Obecnie jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza w okresie zimowym można zauważyć bardzo duże zanieczyszczenie, które przekłada się na zdrowie.

W sezonie grzewczym w pomieszczeniach spada wilgotność powietrza, co także może negatywnie wpływać na układ oddechowy. Według wszelkich badań oczyszczanie powietrza

przy jednoczesnym jego nawilżaniu jest znacznie skuteczniejsze i przynosi znacznie lepsze efekty. Takie działanie zapewnia oferowany przez naszą firmę nawilżacz powietrza Venta. Co więcej, te dwie czynności wykonywane są dokładnie w tym samym czasie, co wpływa na spore oszczędności.

Nawilżacz powietrza Venta – dlaczego warto?

Nawilżacz powietrza Venta z funkcją oczyszczania jest urządzeniem bardzo trwałym. Dzięki temu mogą Państwo wykorzystywać go przez długie lata. Bardzo prosta konstrukcja oraz intuicyjny system obsługi sprawiają, że każdy bez problemu sobie z nim poradzi. Dla wszystkich osób, które cenią sobie świeże, ale także pachnące powietrze, idealnym rozwiązaniem będzie dodanie do wody wykorzystywanej w nawilżaczu olejków zapachowych. Tym sposobem nie będą musieli Państwo już nigdy używać chemicznych

i szkodliwych odświeżaczy w sprayu.

Tym, co wyróżnia nawilżacz powietrza Venta, jest brak specjalnych filtrów, które trzeba regularnie wymieniać. Jak to możliwe? Wszystko dzięki nowoczesnym systemom, które sprawiają, że to woda odpowiada za filtrację. Wystarczy, że codziennie nawilżacz powietrza Venta zostanie uzupełniony świeżą wodą z dodatkiem olejku zapachowego i można cieszyć się przyjemnym zapachem przez cały dzień. Specjalny system Venta-Airwasher zasysa powietrze do wnętrza, gdzie jest ono oczyszczane za pomocą płytek, które znajdują się w wodzie. W ten sposób usuwane są wszystkie zanieczyszczenia, nawet te najmniejsze, a czysta woda odparowuje z urządzenia, skutecznie nawilżając powietrze. Jest to jeden z najlepszych systemów nawilżania dostępnych na rynku. Powietrze ma optymalną wilgotność – nie trzeba martwić się o tak zwane przewilżenie.

Nawilżacz powietrza Venta wymaga zastosowania specjalnego środka higienicznego, dzięki któremu można zapobiec powstawaniu osadów wapiennych, które wpływałyby negatywnie na pracę urządzenia. Wystarczy jednak zastosować jedną dawkę raz na około 14 dni pracy urządzenia. Jedna butelka bioabsorbera wystarcza na kilka miesięcy użytkowania nawilżacza.

 

 

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły