Informacja: Numer telefonu 608 355 200


NAWILŻACZ VENTA LW-45 CZARNY polska gwarancja autoryzacja Venta Polen

NAWILŻACZ VENTA LW-45 CZARNY polska gwarancja autoryzacja Venta Polen

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: LW-45 CZARNY

Producent: VENTA

Gwarancja: 2 LATA

Chwilowy brak towaru

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 1 499,00 zł z VAT

Opis

Idealna atmosfera w dużym pomieszczeniu

LW 45 to nawilżacz szczególnie polecany do pomieszczeń o powierzchni do 55 m2. Salon, duży pokój, a nawet biuro lub poczekalnia w przychodni – w każdym z tych miejsc Venta LW 45 zapewni zdrową atmosferę. Dosłownie!

Wilgotność – dokładnie taka, jaka być powinna

Tam, gdzie pracuje Venta, do dróg oddechowych i błon śluzowych dociera powietrze o stałej wilgotności od 45% do 55%, co ma pozytywny wpływ na dobre samopoczucie. Dzięki nawilżaczowi LW 45 wyeliminować można m.in. skutki centralnego ogrzewania (zimą) lub klimatyzacji (latem), takie jak swędzące oczy, podrażnione gardło, sucha skóra i naelektryzowane włosy.

Odetchnij głębiej – bez alergii!

Weź głęboki oddech bez obaw. Nawet, jeśli jesteś alergikiem – przebywając w pomieszczeniu, w którym pracuje Venta, możesz mieć pewność, że oddychasz powietrzem wolnym od alergenów takich jak pyłki roślin, czy roztocza kurzu domowego. Venta LW 45 redukuje wszelkie szkodliwe cząsteczki o rozmiarze 10 μm i większe. Airwashery Venta przynoszą ulgę – łagodzą objawy alergiczne, a nawet całkowicie eliminują przykre dolegliwości.

Aromaterapia

Venta LW 45 redukuje również nieprzyjemne zapachy. Gotujący się obiad, a nawet dym tytoniowy nie będzie już tak uciążliwy dla otoczenia. Dodatkowo, do Venty LW 45 można dodawać olejki zapachowe marki Venta, które wniosą do Twojego domu aromaty m.in. lawendy, pomarańczy, eukaliptusa lub trawy cytrynowej. Odpowiednio dobrany zapach może zadziałać na Ciebie uspokajająco, relaksująco lub stymulująco. Doświadcz zalet aromaterapii!

Chroń meble, drewniane podłogi i instrumenty muzyczne

Działanie Venty bardzo korzystnie wpływa na stan drewnianych podłóg, mebli oraz instrumentów muzycznych. Nawilżacz Venta LW 45 dba o równowagę pomiędzy wilgotnością mebli oraz ich otoczenia. Chroni drewno przed wysychaniem, a przy regularnej pracy zapobiega wahaniom wilgotności powietrza. Dzięki temu jest skutecznym środkiem pomagającym w pielęgnacji podłóg, drewnianych mebli oraz instrumentów muzycznych bez względu na ich wiek.

Sposób na suche powietrze w miejscu pracy.

Wysuszone powietrze to częsty problem w biurach, szczególnie w tych, które zostały wyposażone w klimatyzację. W skrajnych sytuacjach zdarza się, że wilgotność w pomieszczeniach biurowych spada nawet poniżej 20 procent, podczas gdy optymalnie powinna wynosić 40-60%. Urządzenia marki Venta przywrócą – i to w dosłownym znaczeniu – odpowiednią atmosferę w miejscu pracy.

Metoda Cold Evaporation – powietrze naturalnie nawilżone i oczyszczone

Venta LW 45 nawilża powietrze wykorzystując metodę Cold Evaporation. Dzięki obracającym się walcom powietrze wciągane jest do urządzenia, następnie prane jest w wodzie i – optymalnie nawilżone i oczyszczone – oddawane na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu tej całkowicie naturalnej, ekologicznej metody, nie powstają żadne produkty uboczne. W urządzeniu nie ma też wymiennych filtrów, które zbierałyby zanieczyszczenia.

Funkcja automatycznego wyłączania

Gdy poziom wody jest zbyt niski, Venta LW 45 automatycznie się wyłączy, chroniąc w ten sposób silnik. Dzięki temu nie musisz stale kontrolować pracy urządzenia – nawet wtedy, jeśli pracuje non-stop.

Codzienna obsługa – prościej już się nie da!

Na co dzień wystarczy jedynie uzupełniać wodę – można używać nawet twardej wody z kranu. Aby oczyścić urządzenie, wystarczy raz na dwa tygodnie wylać starą wodę, opłukać zbiornik i walce, wlać nową wodę oraz dodać środek higieniczny Venta. To wszystko!

Instrukcja obsługi

Skrócona instrukcja obsługi seria 5 – D-GB-F-NL-I-PL

Instrukcja obsługi – LW15-25-45-2019

Specyfikacja techniczna

Przepływ powietrza Pomieszczenia do 55m 2

Zakres obrotów 3

Waga ok. 5,8 kg

Poziom dźwięku  25/37/42dB(A)

Wymiary 45X30X33 cm

Moc silnika 3/5/8 W (1/2/3 bieg)

Udowodnione jest, że jednoczesne nawilżanie i oczyszczanie powietrza jest znacznie skuteczniejsze niż samo nawilżanie. Urządzenie firmy Venta zapewnia wykonywanie tych czynności w tym samym czasie, a zanieczyszczenia gromadzone są w wodzie. Nawilżacz i oczyszczacz powietrza firmy Venta jest prosty w obsłudze, a dzięki wzmocnionej konstrukcji jego trwałość jest niezwykle wysoka. Dodatkowym plusem jest możliwość dodania do wody olejków zapachowych, dzięki którym powietrze będzie nie tylko świeże i zdrowe, ale także znakomicie pachnące. Urządzenia firmy Venta nie posiadają filtrów, które wymagają wymian i czyszczenia. Jako filtr działa bowiem woda, która gwarantuje taki sam, wysoki, poziom filtrowania przez cały czas. Każdego dnia należy uzupełniać nawilżacz świeżą wodą, a jest to bardzo proste dzięki konstrukcji urządzenia. W urządzeniu zastosowano unikalny system Venta-Airwasher, który gwarantuje najwyższą jakość powietrza. Zanieczyszczone powietrze zasysane jest do środka, gdzie przechodzi przez złożone z wielu płytek walce, które obracają się w wodzie. Osadzane są w niej nawet cząsteczki o minimalnej wielkości, a czysta woda odparowuje z urządzenia. Taka metoda zimnego odparowania wody uważana jest za najlepszy sposób nawilżania powietrza. System ten nie pozostawia efektu "białego pyłu" (drobinki wapnia nie są emitowane do powietrza), a także nie dopuszcza możliwości przewilżenia. Środek higieniczny nazywany bioabsorberem służy do zapobiegania tworzeniu się osadów wapniowych oraz wspiera proces odparowania, dzięki zmniejszaniu napięcia powierzchniowego wody. Jedna dawka środka chroni urządzenie przez 10-14 dni, a zawartość jednej butelki wystarcza na około 5 miesięcy używania.

 

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły