Informacja: Numer telefonu 608 355 200


ELECTROLUX ODKAMIENIACZ E6GMG103 1000 ML

PROMOCJA
 ELECTROLUX ODKAMIENIACZ E6GMG103 1000 ML

Zapytaj naszego sprzedawcy

Producent: ELECTROLUX

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Nowa cena: 22,99 zł z VAT (Stara cena: 44,49 zł)

Opis

Odkamieniacz uniwersalny 1L Electrolux do ekspresów, czajników, pralek, zmywarek i każdego innego typu urządzeń gospodarstwa domowego

Odkamieniacz Electrolux skutecznie, szybko i łatwo usuwa osady z wapnia i kamienia. Można stosować do odkamieniania wielu przedmiotów gospodarstwa domowego, miedzy innymi do ekspresów do kawy, szybkowarów, naczyń kuchennych, głowic prysznicowych, lub jako profilaktyczne stosowanie do wszystkich powierzchni czyszczących w kuchni i łazience.
Odkamieniacz jest szczególnie efektywny zwalczając skutki działania twardej wody.

Osady z wapna i kamienia powodują korozję, która negatywnie wpływa na jakość funkcjonowania sprzętu gospodarstwa domowego, powodując jego usterki oraz podwyższając zużycie energii elektrycznej.


Sposób użycia:

Ekspres do kawy: 
100-150 ml odkamieniacza na litr wody; włączyć urządzenie zgodnie z instrukcją. Wykonać trzy sekwencje płukania w celu usunięcia wszelkich śladów płynu odkamieniającego.

Zmywarka: 500-1000ml na jedną operację; włączyć cykl 50C przy pustym urządzeniu, po upływie około 5 minut otworzyć drzwiczki i wlać odkamieniacz. Zamknąć drzwiczki i poczekać na ukończenie cyklu.

Pralka: 500-1000 ml na jedną operację -wlać odkamieniacz do zbiornika na detergent, przy pustej pralce, uruchomić cykl 50C bez prania wstępnego. W razie potrzeby wykonać dodatkowe cykle płukania.

Ogólne stosowanie (np. czajniki): dodać odkamieniacz do ciepłej wody w stosunku 1:2 i odłożyć na 60 minut następnie ostrożnie przepłukać.


Opakowanie zawiera 1 sztukę odkamieniacza Electrolux 1L.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły