Informacja: Numer telefonu 608 355 200


EUROFLEX MONSTER IB 40 COMPACT. Wysyłka Gratis ! Dostawa 24 H !

EUROFLEX MONSTER IB 40 COMPACT. Wysyłka Gratis ! Dostawa 24 H !

Zapytaj naszego sprzedawcy

Kod producenta: IB 40 COMPACT

Producent: EUROFLEX

Gwarancja: 24 Miesiące

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 1 698,00 zł z VAT

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować

MAC5 ACM 720 - WYSYŁKA GRATIS ! DOSTAWA 24 H !
MAC5 ACM 720 - WYSYŁKA GRATIS ! DOSTAWA 24 H !

Cena: 1 999,00 zł z VAT (2 199,00)

Opis

MONSTER IB 40 COMPACT

Kompaktowy, łatwy w obsłudze i niezawodny system do prasowania. Aktywna deska z podgrzewaną powierzchnią aluminiowej płyty, posiada funkcję odsysania pary oraz prasowania na balonie powietrznym, ułatwia codzienne prasowanie. Innowacyjny projekt i mniejsze wymiary to wszystko, co potrzebne w systemie do prasowania. Kocioł ze stali nierdzewnej i żeliwa w połączeniu z profesjonalną płytą gwarantują doskonałą wydajność. Nasze systemy generują parę o bardzo wysokim ciśnieniu i wysokiej temperaturze, co eliminuje kapanie wody z podstawy żelazka i ułatwia prasowanie. Podczas prasowania, para pod wysokim ciśnieniem wnika głęboko w materiał i prasuje włókna, które dzięki niskiej wilgotności pary pozostają suche.

Systemy aktywnego prasowania oparte są na oddziaływaniu suchej lub inaczej przegrzanej pary. Przegrzana para jest wytwarzana przez podwójny system grzejny (dwie grzałki). Pierwsza grzałka tworzy parę wodną w grzejniku wody, która następnie jest przesyłana poprzez przewód parowy żelazka. Druga grzałka jest zamontowana w stopie żelazka, gdzie para jest podgrzewana po raz kolejny (jest przegrzewana). Dzięki czemu temperatura pary osiąga nawet 140 °C a jej procentowa wilgotność jest niska. Dla porównania w standardowych żelazkach para osiąga temperaturę 107-110 °C a ponieważ tworzona para nie jest parą przegrzaną, również wysoką wilgotność. Nasz system generuje parę o bardzo wysokim ciśnieniu (3.2-3.5 bara).

 

 


 

Cechy produktu :

 • Moc żelazka (Watt) 850
 • Moc wytwornicy (Watt) 1200+350W Płyta deski
 • Ciśnienie pary (bar) 3,5
 • Pojemność wody (ml) 900
 • Napięcie 220-240 V
 • Wymiar deski rozstawionej (cm) 130 x 95 x 48
 • Wymiar deski złożonej (cm) 117 x 48 x 14
 • Funkcja odsysania pary połączona z podgrzewaniem powierzchni deski
 • Prasowanie na balonie powietrznym - wentylator umieszczony pod powierzchnią deski posiada możliwość wydmuchu powietrza, które napełnia i unosi do góry zewnętrzną powłokę deski, tworząc balon
 • Prasowanie w pionie - można odświeżać lub wygładzać ubrania wiszące na wieszakach (np. marynarki, płaszcze ) lub firany czy zasłony

 

Wyposażenie :

 • Butelka do napełniania
 • Zabezpieczenie stopy żelazka
 • Worek na akcesoria

Systemy do prasowania a normalne żelazka - Porównanie

1.Oszczędność czasu

W naszych systemach para wodna wydostająca się z żelazka ma ciśnienie 4 bar a temperatura pary to 130-135°C, w typowych żelazkach odpowiednio 0-0,5 bar i temp.105-110°C. Wyższe ciśnienie pary i temperatura pozwalają parze głębiej wniknąć w materiał i przyspieszają prasowanie.

2. Dodatkowe funkcje

Prasowanie z odsysaniem pary - pozwala wyprasować jednocześnie kilka warstw materiału. Zestaw systemów aktywnego prasowania jest oparty na sile suchej (przegrzanej) pary, która pozwala na szybkie i efektywne prasowanie połączone z aktywną deską do prasowania.

Podczas prasowania, para pod wysokim ciśnieniem wnika głęboko w materiał i „prasuje” włókna, które pozostają suche dzięki niskiej wilgotności pary. Podgrzewana deska do prasowania z systemem odsysania pary zapewnia jeszcze efektywniejsze prasowanie.

Prasowanie na poduszce powietrznej, dzięki niemu unikniesz np. odciśnięcia śladu wykończenia przodu T-shir'a na jego plecach, dzięki możliwość prasowanie w pionie wyprostujesz zagniecenia marynarki lub płaszcza. Prasowanie przy pomocy funkcji „balon powietrzny” jest idealnym rozwiązaniem dla bardzo delikatnych ubrań, gdzie istnieje ryzyko zniszczenia tkaniny przy bezpośrednim kontakcie z podstawą żelazka.

Bardzo cienkie tkaniny można także prasować na wieszaku. W tym celu możemy wykorzystać moc pary wychodzącej z podstawy żelazka. Jest ona na tyle duża, aby wyprasować i odświeżyć ubranie.

Niektóre ubrania nie muszą być bardzo dokładnie prasowane. Można je wówczas ułożyć jedno na drugim (tworząc kilka poziomów), a następnie tylko jeden raz uprasować bez przekładania na drugą stronę. Jest to możliwe dzięki suchej parze pod bardzo wysokim ciśnieniem.


Podsumowując, dzięki systemom do prasowania zyskasz możliwość wyprasowania swoich ubrań dokładniej , taniej i szybciej niż z zastosowaniem tradycyjnego żelazka!