Informacja: Numer telefonu 503 074 168


FELIX 4 KOMBI ROSSO. DOSTAWA GRATIS !

FELIX 4 KOMBI ROSSO. DOSTAWA GRATIS !

Zapytaj naszego sprzedawcy

503 074 168

Kod producenta: 9830PL

Producent: SEBO

Gwarancja: 5 lat

Produkt dostępny od ręki

U nas masz 14 dni na zwrot towaru

Sprawdź koszty dostawy

Cena: 1 199,00 zł z VAT

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis


Niemieckie odkurzacze Sebo czyszczą nie tylko podłogi, ale oczyszczają także powietrze. W dzisiejszych czasach kurz i zapylenie powietrza, którym oddychamy coraz częściej stają się powodem reakcji alergicznych u coraz większej liczby ludzi. Odkurzacze Sebo serii Felix doskonale sprawdzą się wśród klientów dotkniętych astmą oraz różnego rodzaju alergiami.

Modele serii FELIX 4 KOMBI spełniają wymogi nowej dyrektywy unijnej nr 666/2013.


Odkurzacze SEBO. Co je wyróżnia? 

1. Nowoczesne wzornictwo, innowacyjna technologia
2. Brak punktowego wyrzutu powietrza, przefiltrowane powietrze oddawane jest na zewnątrz po całej powierzchni filtra elektretowego (modele Felix i Airbelt)
3. 3 stopniowy układ filtracji
4. Certyfikat ANTI ALLERGY HOSPITAL GRADE wydany przez British Allergy Foudation (urządzenie sterylne)
5. Niemiecka jakość, gwa
rancja 5 lat ( z możliwością przedłużenia do 10 lat), serwis door to door
6. Urządzenia kompatybilne 
7. Bogata gama akcesoriów oraz pełna dostępność części zamiennych firmy SEBO
8. Opatentowany układ przepływu powietrza ( 42-68 litra/sekundę - urządzenia konkurencji do 30-35 l/s )
9. Niewielka moc silnika 1000 W (oszczędności energetyczne! - ok. 48-50%), przy dużej sile ssania
10. Dzięki zastosowaniu bardzo długich przewodów, które nie brudzą ścian!, zasięg urządzeń SEBO wynosi 10,5 - 16,5 metra
11. Zabezpieczenie przeciw przegrzaniu silnika ( w ekstremalnych sytuacjach pracują pomimo zablokowania pracy wałka, wlotu powietrza około 1 godziny)

SEBO FELIX 4 KOMBI zaprojektowany został z myślą o nowoczesnych gospodarstwach domowych. Dzięki innowacyjnym, ergonomicznym rozwiązaniom nadaje się do czyszczenia powierzchni delikatnych, twardych jak i różnego rodzaju wykładzin i dywanów. Wyposażony został w wiele dodatkowych funkcji tj. zintegrowany uchwyt węża, regulowany uchwyt teleskopowy, regulację wydajności ssania, wskaźnik zapełnienia worka oraz wygodną rączkę do przenoszenia urządzenia. SEBO FELIX jak na odkurzacz pionowy wyróżnia się wyjątkowo pojemnym, wielowarstwowym workiem ULTRA BAG TM - 3,5 litra. Standardowo odkurzacz został wyposażony w dyszę podłogową SEBO KOMBI, która wspaniale nadaje się do wykładzin i podłóg twardych, swobodnie porusza się po podłodze oraz zapewnia doskonałą jakość czyszczenia. Podstawowymi cechami wyróżniającymi daną dyszę są cztery miękkie, gumowane kółka oraz regulacja wysokości paska z naturalnego włosia.

 

 
Felix 4 KOMBI ROSSO, jak każdy z odkurzaczy z linii Felix, został wyposażony w specjalny, 3-stopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration. Filtry SEBO znakomicie oczyszczają powietrze w sposób, który nie jest osiągalny dla tradycyjnych odkurzaczy z filtrem HEPA czy wodnych. Najwyższa klasa filtracji idzie w parze z brakiem, powszechnego dla wszystkich odkurzaczy, silnego wyrzutu powietrza podczas sprzątania. Po oczyszczeniu przez system filtrów, powietrze rozchodzi się całą powierzchnią obudowy. Dodatkową zaletą szczelnego systemu filtracji jest redukcja do minimum odgłosu działającego silnika. Dzięki zastosowaniu w odkurzaczu patentu wykorzystującego filtry elektretowe, zgodne z europejskimi normami H13 do H17 (wg PN-EN779), Felix 4 KOMBI PLATINUM spełnia standardy najwyższej jakości odkurzaczy profesjonalnych.

 CECHY PRODUKTU :

 • Moc silnika 1000 W
 • 3-stopniowy system filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration
 • 3-warstwowy worek Ultra Bag™ o poj. 3,5 l
 • Opatentowany, elastyczny przegub "Flex Neck"
 • Płynna regulacja mocy ssania na uchwycie
 • Równomierne rozproszenie przepływającego powietrza
 • Dysza podłogowa SEBO KOMBI
 • Możliwość rozbudowy (elektroszczotka ET-1, polerka SEBO DISCO)
 • Długość przewodu: 9,5 m (promień działania 10,5 m)
 • Zintegrowany elastyczny wąż do pracy z dyszą szczelinową i dyszą do tapicerki (dysze w zestawie)
 • Poziom hałasu: 67,5 dB
 • Przepływ powietrza: 50 l/s
 • Podciśnienie: 225 mbar
 • Waga: 4,5-7,0 kg (w zależności od wyposażenia)
Dostępny w kolorach:

 • ROSSO (czerwony / ciemnoszary) [9830PL]

Wybieramy odkurzacz dla alergika

 

 

Gwarancja 5 lat

Gwarancja na produkty marki SEBO, zgodnie z polskim jak i unijnym prawem konsumenckim, udzielona jest na 2 lata. Jako jedni z nielicznych producentów udzielamy kolejnych 3 lat gwarancji. Pragniemy zwrócić na to dodatkowe udogodnienie dla naszych klientów. SEBO Polska Sp. z o.o. zapewnia gwarancję w okresie 5 lat od daty zakupu. Warunkiem uzyskania jest rejestracja produktu na stronie internetowej www.sebopolska.pl/konsum_rejestracja w ciągu 30 dni od daty zakupu.Podstawowy okres gwarancji wynosi 2 lata i jest liczony od daty zakupu.

Szczegółowe warunki gwarancyjne załączone są do każdego produktu marki SEBO wraz w polską instrukcją obsługi. Produkty marki Sebo oferowane przez Sebo Polska Sp. z o.o. są dedykowane na polski rynek i posiadają wszelkie zgodności i certyfikaty.

Posiadamy własny serwis fabryczny. W segmencie odkurzaczy i froterek klasy Premium, jako jedyni, oferujemy swoim klientom serwis gwarancyjny „door to door”. Uszkodzony produkt klient zgłasza telefonicznie na infolinię serwisową Sebo Polska lub drogą mailową. Firma kurierska GLS w ciągu 48 godzin odbiera uszkodzony produkt od klienta i do 14 dni dostarcza mu naprawiony.